Piątkowy wieczór w Słowaku na wesoło

Piątkowy wieczór w Słowaku na wesoło

Kabaretowy Klub Juliusza

W piątkowe popołudnie, 19 kwietnia, miłośnicy muzyki i dobrego żartu spotkali się w auli szkolnej, aby zobaczyć występ kabaretowego klubu uczniów- artystów naszej szkoły. Program obejmował:

- scenki kabaretowe: „ Czas na języki ” i „ Jasnowidz” w wykonaniu Wiktora Fedunia, Macieja Gierlacha, Wojciecha Wikiery, Alicji Siewargi,
- piosenki „ Nie dokazuj”, „ Chłopiec z gitarą” wykonane przez Agatę Domagalską przy akompaniamencie Bartłomieja Mrozka (pianino), Jakuba Jakubowskiego (gitara), Krzysztofa Świdraka (instrumenty perkusyjne),
-utwory na saksofon „ Różowa pantera”, „ New York, New York” perfekcyjnie zagrane przez Agnieszkę Wilgucką i Kamilę Papierkowską, którym towarzyszył Michał Maciołek (pianino) i Krzysztof Świdrak (instrumenty perkusyjne),
-autorską piosenkę Michała Maciołka „Facebookowa miłość”.

Nad przebiegiem technicznym występu czuwał niezastąpiony Damian Pyś. Dochód ze sprzedaży biletów w wysokości 166 zł. został przekazany na pomoc dzieciom potrzebującym z Placówki Oświatowo - Wychowawczej „ Maciek” w Przemyślu. Dziękujemy wszystkim artystom, nauczycielom wspierającym to przedsięwzięcie oraz wspaniałej publiczności, bez której ten występ nie mógłby się odbyć. Mamy nadzieję, że spotkamy się po wakacjach.„Mimo pięknej piątkowej pogody warto było odwiedzić szkołę po lekcjach. Wieczorek kabaretowy okazał się ciekawym przeżyciem. Zarówno występy wokalne, jak i artystyczne, wywarły na nas ogromnie wrażenie. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogły uczestniczyć w podobnym wydarzeniu w naszej szkole”. Beata i Marta

„Jesteśmy pod wielkim wrażeniem piątkowego występu Kabaretowego Klubu Juliusza. Jak na pierwszy raz wypadli naprawdę perfekcyjnie i profesjonalnie. Chłopcy z klasy A potrafili rozbawić nas do łez. Szczególnie spodobały się nam występ dwóch saksofonistek: Agnieszki i Kamili oraz twórczość własna Michała Maciołka”. Justyna i Karolina

„Pierwszy występ Kabaretowego Klubu Juliusza uważam za bardzo udany. Uczniowie dali z siebie wszystko. Przedstawione zostały zabawne skecze oraz znane utwory. Najbardziej podobał mi się występ Agaty Domagalskiej przy akompaniamencie Bartka, Kuby oraz Krzyśka. Z niecierpliwością czekam na kolejny występ” Julka

„ Artyści zaskoczyli nas swoim niezwykłym talentem i urokiem osobistym. Widzowie mogli podziwiać zarówno grę aktorską jak i popisy wokalne. W programie nie zabrakło znanych komicznych motywów muzycznych; już pierwsze dźwięki wywoływały na twarzach widzów szczery uśmiech”.
Zosia

Kategoria: