Podsumowanie współzawodnictwa sportowego

W dniu 10.06.2009r w II LO w Przemyślu odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady w roku szkolnym 2008/2009. Nasza szkoła po raz kolejny odniosła ogromny sukces zdobywając I miejsce w kategorii dziewcząt oraz chłopców w Licealiadzie. Uroczystego wręczenia nagród dokonali Dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pan Mariusz Zamirski oraz Naczelnik Wydziału Sportu Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Pan Zbigniew Różycki. Nagrody dla naszej szkoły odbierali Pan Dyrektor Tomasz Dziumak i Pani prof. Dorota Thier oraz reprezentacja uczniów w składzie: Agnieszka Adamska (II c2), Anna Gibała, Alina Dudziak (II F), Karolina Matuszczak, Paweł Łoś (I H). Wszystkim którzy przyczynili się do osiągnięcia przez I LO tak wysokiego miejsca serdecznie dziękujemy i gratulujemy odniesionego sukcesu.

Dorota Thier