Podsumowanie współzawodnictwa sportowego

W dniu 24.06.2015r w przemyskiej hali POSiR odbyło sie podsumowanie współzawodnictwa sportowego na szczeblu miejskim w ramach licealiady. Równocześnie ogłoszono wyniki Szkolnej Ligi Narciarskiej, w której startowała nasza szkoła zdobywając najwyższą ilość punktów i po raz kolejny zajęła I miejsce. I Liceum Ogólnokształcące reprezentowane było przez dyrektora pana Tomasza Dziumaka, nauczycielkę wf panią Dorotę Thier oraz społeczność uczniowską. Sportowcy "Słowaka" w roku szkolnym 2014/2015 wygrali rywalizację zarówno w kategorii kobiet jak i mężczyzn. Wszystkim, którzy przyczynili sie do tego sukcesu serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Dorota Thier

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć