POMAGAMY POWODZIANOM !!!

W związku z bardzo trudną sytuacją osób zamieszkałych na terenach dotkniętych powodzią, ogłaszam zbiórkę następujących artykułów: środków czystości i dezynfekcyjnych, wiader, łopat, rękawic gumowych, kaloszy, peleryn, kurtek p/deszczowych, ubrań roboczych, kocy, śpiworów, materacy, mioteł, ręczników, pościeli, worków na śmieci, pampersów, odżywek i środków pielęgnacyjnych dla dzieci, artykułów szkolnych, żywności o przedłużonej trwałości (np. dżemy, konserwy, cukier, herbata itp.), wody pitnej niegazowanej.
   Ze względu na krótki czas zbiórki oraz pilną potrzebę niesienia pomocy, apeluję o pilne włączenie się do akcji zbierania darów oraz jak najszersze upowszechnienie tej informacji.

Tomasz Dziumak
Dyrektor szkoły

1. Dary można składać w sali nr 28 od dnia 28.05.br. (tj. piątek) od godz. 8.00.
  2. Odbiór darów zebranych przez szkołę nastąpi w dniu 2 czerwca 2010 r. (tj. środa) o godz. 10.00.
  3. Zbiórkę na terenie szkoły koordynuje Pan Marek Magdziak.