W dniu 28.02.2018r na Krytej Pływalni w Przemyślu odbyła się powiatowa licealiada w pływaniu sztafetowym i indywidualnym. Świetnie w tych zawodach zaprezentowała się ekipa z ILO. W wyścigach sztafetowych zarówno zespół dziewcząt jak i chłopców wywalczył I miejsce. Bardzo dobrze wypadły również starty indywidualne naszych reprezentantów:

50 m stylem motylkowym

II m-ce Michał Lewicki

50 m stylem dowolnym
II m-ce Filip Świetlicki

Uczniowie I LO nie tylko pływali w zawodach ale również pomagali w ich organizacji sędziując w gimnazjadzie i igrzyskach młodzieży szkolnej. Pełniąc tę funkcje wykazali się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem.