Dobiega końca rok szkolny 2020/2021. Wraz z nim dobiegają końca liczne konkursy. Na tę chwilę pragniemy poinformować o niebagatelnych sukcesach naszych uczniów. Przemysław Kinasz, Grzegorz Mazur zostali:
- LAUREATAMI w 47 Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości organizowanej przez Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów Blok P – Pomoc dydaktyczna, opieka merytoryczna Anna Sęk.
- FINALISTAMI w 47 Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości Blok R – POMYSŁ TECHNICZNY, opieka merytoryczna Piotr Kisiel.

Zdobyli również tytuł FINALISTÓW oraz wyróżnienie STOWARZYSZENIA POLSKICH WYNALAZCÓW I RACJONALIZATORÓW (SPWIR) w XIV edycji konkursu „Młody Innowator 2020/2021” organizowany przez Federacje Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, Towarzystwo Kultury Technicznej, Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów w kategorii liceum za projekt "SKINPROTECTOR" - INNOWACYJNY ASYSTENT OPALANIA”, opieka merytoryczna Piotr Kisiel.

I na koniec są już co najmniej FINALISTAMI Konkursu Naukowego E(x)plory. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Zaawansowanych Technologii z siedzibą w Warszawie. Finał odbędzie się w dniach 20-22 października 2021 podczas Gdynia Explory Week, opieka merytoryczna Piotr Kisiel.
Gratulujemy i trzymamy kciuki !!!!Kategoria: