Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

"Przemyski konkurs z wiedzy prawnej"

We wtorek 9.11.2021 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu przeprowadzony został przez Fundację Pasieka - Przemyski konkurs z wiedzy prawnej. W konkursie udział wzięły szkoły ponadpodstawowe z terenu Miasta Przemyśla. Konkurs był poprzedzony realizacją cyklu warsztatów prawnych w wybranych szkołach średnich. Zajęcia zostały przeprowadzone przez prawników współpracujących z Fundacją Pasieka.

Laureatami Przemyskiego konkursu z wiedzy prawnej zostali:
1. Mateusz Lula - I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu
2. Martyna Ziobro - I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu
3. Dominik Kurasz - II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu

Serdecznie gratulujemy !!! Zwycięzcy dwóch pierwszych miejsc otrzymali nowoczesne elektroniczne opaski sportowe, zaś wszyscy uczestnicy materiały promocyjne Miasta Przemyśl.

Celem działań,Fundacji Pasieka, zarówno warsztatów prawnych, a także organizowanych konkursów z wiedzy prawnej, jest kształtowanie właściwych postaw obywatelskich, edukacja prawna młodzieży szkolnej, zachęcanie do poszerzania swojej wiedzy w tym zakresie, inicjowanie głębszego zainteresowania aspektami prawnymi, w tym także wiązania swojej przyszłości z zawodami prawnymi.

Naszymi działaniami zostały objęte następujące szkoły:
• I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu
• II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu
• Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Markiana Szaszkewicza w Przemyślu

Konkurs został przeprowadzony przez Fundację Pasieka pod patronatem honorowym Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie oraz patronatem honorowym Prezydenta Miasta Przemyśl ze środków otrzymanych od Miasta Przemyśl.

Aby zapoznać się z relacją zdjęciową i filmową :) z konkursu zapraszamy na stronę Fundacji Pasieka:   fundacjapasieka.plKategoria: