Rajd na zakończenie szkoły

Dzień przed końcem roku szkolnego, 26 czerwca 2014 r. odbył się rajd pieszy na trasie: Przemyśl – przystanek PKS „Panieński Czub” – przejście niebieskim szlakiem – „Mur Krzeczkowski” – Krzeczkowa – Olszany przystanek PKS – Przemyśl. Trasa rajdu liczyła 14 km i głównym celem rajdu był dawny kamieniołom margla „Mur Krzeczkowski”, dziś widoczna odkrywka skał fliszu karpackiego wysokości 20 metrów i szerokości około 100 metrów. Trasę pokonaliśmy w deszczu. Przemoknięci i zmęczeni dotarliśmy na przystanek autobusowy i wtedy… zaświeciło słońce. Wysuszyliśmy płaszcze od deszczu, wyczyściliśmy obłocone buty. Zapamiętamy ten rajd na długo.

W rajdzie udział wzięło 25 uczniów naszej szkoły z klas: 1a, 1b, 1g, 2g, pod opieką s. Bogumiły Muchy i Edyty Hrymak.

Życzę wszystkim udanych wakacji.

opiekun SK PTTK Edyta Hrymak

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć