Rekrutacja 2021 - Oferta

Drodzy Kandydaci!

Przed Wami bardzo ważny moment podjęcia decyzji dotyczącej dalszej edukacji. Dlatego zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą I Liceum Ogólnokształcącego na rok szkolny 2021/2022. Została w niej uwzględniona innowacja celno – skarbowa, która realizowana będzie w klasie 1e.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Słowak to jedno z wiodących liceów w Polsce. Posiadamy tytuł Srebrnego Liceum w Rankingu Liceów Ogólnokształcących Perspektywy 2021. Corocznie szkoła może się pochwalić bardzo wysoką zdawalnością egzaminu maturalnego, a uczniowie uzyskują bardzo dobre wyniki matury. Absolwenci z powodzeniem podejmują studia na prestiżowych uczelniach w kraju i za granicą.

Jesteśmy Szkołą Olimpijską, to znaczy, że co roku nasi uczniowie zdobywają tytuły laureatów i finalistów w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych i tematycznych. Licealiści ze Słowaka osiągają też sukcesy w dyscyplinach sportowych.

Naszym uczniom oferujemy udział w zajęciach dodatkowych, w czasie których mogą rozwinąć swoje pasje, angażując się w różne przedsięwzięcia: naukowe, kulturalne, sportowe i wolontariackie.

W szkole pracuje doświadczona, stale dokształcająca się i oddana sprawom młodzieży kadra nauczycielska.

Posiadamy dobrze wyposażone pracownie przedmiotowe, w tym: filmową, biologiczną, chemiczną, fizyczną, ekologiczną, dwie sale informatyczne, sale polonistyczne, sale matematyczne, sale językowe. W liceum funkcjonują też: aula, biblioteka z czytelnią oraz nowoczesna hala sportowa pod nazwą Przemyskie Centrum Rozwoju Badmintona.

Pracujemy w systemie jednozmianowym. Każdy uczeń ma możliwość korzystania z bezpłatnej usługi Office 365 Education w domenie slowak.edu.pl.

I LO tworzy wspaniała społeczność ambitnych i kreatywnych uczniów, nauczycieli inspisujących młodzież do realizacji planów i marzeń oraz bardzo pomocnych i serdecznych pracowników szkoły.

Jesteśmy przekonani, że I LO to miejsce odpowiednie do Twojego osobistego rozwoju w przyjaznej atmosferze. Zostań członkiem szkolnej rodziny Słowaka.

Dobra szkoła, dobry wybór, dobra przyszłość - CZEKAMY NA CIEBIE!

Poniżej oferta edukacyjna na rok szkolny 2021/2022
Znajdź nas także na Facebooku