Rok szkolny 2008/2009

Witamy wszystkich serdecznie po letniej 2 miesięcznej przerwie w Edukacji,pewnie wielu z was zastanawia się jak będzie wyglądał kolejny rok nauki w szkole, jakie przyniesie osiagnięcia a jakie porażki, zdecydowanie pragniemy aby tych pierwszych było o wiele więcej, by owoce pracy w nadchodzącym roku szkolnym były w pełni sprawiedliwe.Pamiętając o naszych uczniach zamieszczamy tu wszelkie niezbędne informacje ,które w pełni przydadzą się wam w nadchodzącym już dużymi krokami nowym ,dla innych kolejnym a dla wielu pierwszym rokiem nauki .

Poniżej znajdują się zamieszczone odnośniki do stron z ważnymi informacjami o przebiegach wstępnych dni nauki szkolnej, jak i również na inne poszególne tematy.Serdecznie zachęcamy do odwiedzin Wink

• »Rozpoczęcie roku
  • »Kalendarz roku szkolnego
  • »Rozkład godzin lekcyjnych
  • »Przydział boksów
  • »Sale lekcyjne
  • Całą resztę przydatnych dla was dokumentów możecie zastać w dziale :Dokumenty. Znajduje się tam również wykaz podręczników na nieubłaganie nadchodzący nowy rok Edukacji szkolnej .