Podczas konferencji klasyfikacyjnej, która miała miejsce 27.04.2021 r., Rada Pedagogiczna podjęła uchwałę na mocy, której wszyscy uczniowie klas III ukończyli I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu. W tym roku, ze względu na panującą pandemię Covid-19, nie odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego.
W związku z powyższym świadectwa ukończenia szkoły będzie można odebrać w auli szkolnej 30.04.2021 r., przy zachowaniu obowiązujących wymogów sanitarnych, według poniższego harmonogramu:

- absolwenci z klasy IIIa godz. 08.00,
- absolwenci z klasy IIIb godz. 09.00,
- absolwenci z klasy IIIc godz. 10.00,
- absolwenci z klasy IIId godz. 11.00,
- absolwenci z klasy IIIe godz. 12.00,
- absolwenci z klasy IIIf godz. 13.00.

Osoby, które nie mogą przybyć w wyznaczonym czasie będą mogły odebrać świadectwo w innym terminie w sekretariacie szkoły.