Sejm Dzieci i Młodzieży

29 marca odbył się spacer po przemyskim parku. Z taką inicjatywą wyszła dwójka uczniów naszego liceum. Spacer odbywał się w ramach projektu Sejm Dzieci i Młodzieży. Organizatorami byli Jakub Rzeźniczek oraz Przemysław Wołoszyn. W ramach tego wydarzenia została wygłoszona również prelekcja przez p. Lucjana Faca nt. historii Przemyśla. Wsparcia w wydarzeniu udzieliła kawiarnia "Mała Czarna", która była fundatorem nagród w quizie, który był zorganizowany jako dodatkowa atrakcja spaceru. Uczestnicy zwracali uwagę na wady i zalety naszego parku. Wśród zalet najczęściej wymieniano m. in. zróżnicowane ukształtowanie terenu, nowoczesne place zabaw, wyremontowana większość ścieżek. Wśród wad uczestnicy najczęściej wymieniali brak kawiarni w pobliżu parku oraz brak kamer.