Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

SLOWAK kończy na 7-9 miesjcu w województwie

    W dniu 07.04.2008 r. w hali sportowej w Przemyślu odbył się PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI LICEALIADY w koszykówce dziewcząt z udziałem reprezentacji I LO. Naszej drużynie przyszło zmierzyć się z bardzo mocnymi zespołami z Rzeszowa i Leżajska w składach których występowały zawodniczki na co dzień trenujące i grające z I-ligowych zespołach MLKS Rzeszów i UKS'Lotnik'Wierzawice/ZSL Leżajsk. Zespół I LO poniósł dwie porażki i zajął 3 miejsce w turnieju(zaliczona wygrana z LO Lubaczów z zawodów rejonowych). Nasza szkoła ostatecznie uplasowała się na miejscach 7-9 w województwie!!! GRATULACJE !!!

I LO - II LO Rzeszów 36:58 (17:26) (E.Kostrubiec 13, A.Gibała 9(3x3), A.Furmańska 4, D.Lichota 3, J.Biega 2, K.Sabramowicz 2, A.Adamska 2, J.Seryło 1)

I LO - ZSLic. Leżajsk 22:79(16:54) (E.Kostrubiec 7, A.Zalas 5(1x3), A.Adamska 4, A.Gibała 2, D.Lichota 2, M.Florek 2)

Tabela końcowa
1. II LO Rzeszów 3 6
2. ZSLic. Leżajsk 3 5
3. I LO PRZEMYŚL 3 4
4. LO Lubaczów 3 3
Skład reprezentacji:
Kostrubiec Edyta I E
Pilawa Agata III F
Biega Joanna II E
Florek Marta IC2
Furmańska Anita II E
Adamska Agnieszka IC2
Seryło Justyna IC2
Sabramowicz Katarzyna III F
Zalas Anna III J
Lichota Dorota II E
Grodecka Judyta kpt. III E
Gibała Anna I F
Drużynę przygotował i prowadził R.Tarnawski