W dniu 24 października br. w sali widowiskowo-kinowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się Wojewódzkie Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół, Gmin, Powiatów i Klubów za rok szkolny 2013/2014. Wśród nagrodzonych na czołowych miejscach w tej rywalizacji znaleźli się przedstawiciele przemyskich szkół. Na szczególne wyróżnienie zasługują osiągnięcia uczniów-sportowców I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego, którzy po raz kolejny zajęli pierwsze miejsc w tej klasyfikacji, pokonując pozostałe szkoły ponadgimnazjalne z terenu naszego województwa. Na w/w sukces złożyła się codzienna wytężona praca ambitnych i utalentowanych uczniów–sportowców, zaangażowanie nauczycieli wychowania fizycznego, a także sprzyjająca atmosfera do osiągania wysokich wyników edukacyjnych i sportowych tworzona przez dyrekcję. Wszystkim, którzy swoją postawą przyczynili się do zdobycia lauru zwycięstwa należą się serdeczne podziękowania i gratulacje.

Delegację szkolną stanowiły następujące osoby: Tomasz Dziumak - dyrektor szkoły, Marcin Tulej - nauczyciel wychowania fizycznego oraz Zuzanna Kroczek, Karol Czajka i Karol Górka - uczniowie a jednocześnie reprezentanci szkoły.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć