Sprawozdanie z dyskoteki szkolnej

20 i 21 października 2009 r. młodzież I Liceum Ogólnokształcącego imienia Juliusza Słowackiego w Przemyślu miała okazję bawić się na dyskotekach szkolnych. W pierwszym dniu dyskotekę zapoznawczą mieli uczniowie klas pierwszych, zaś drugiego dnia na sali gimnastycznej bawiły się klasy drugie i trzecie. Zabawy rozpoczynały się już o godzinie 17.00, a kończyły o 20.30. Imprezy odbyły się dzięki uprzejmości pana dyrektora Tomasza Dziumaka oraz Rady Pedagogicznej Naszej Szkoły. Nauczyciele wraz z rodzicami byli odpowiedzialni za bezpieczeństwo uczniów i poprawny przebieg zabawy.
Na dyskotekę przybyła rzesza młodzieży ze „Słowaka”, ponieważ następnego dnia uczestnicy Dyskoteki Szkolnej byli zwolnieni z odpowiedzi. Zgodnie z tradycją Naszej Szkoły około godziny 19. miał miejsce konkurs taneczny.
Wszyscy bawili się dobrze i miło wspominają tamtejsze wieczory. Uczniowie niecierpliwie czekają na kolejne dyskoteki.