Studniówka 2016

Dn. 22 stycznia 2016 odbył się w Hotelu Arłamów bal studniówkowy tegorocznych maturzystów Słowaka. Jak co roku rozpoczął się od poloneza w wykonaniu dyrekcji, wychowawców i uczniów kl. III. Po uroczysty powitaniu, przemowach pana dyrektora Tomasza Dziumaka i przedstawicieli społeczności uczniowskiej oraz pamiątkowych zdjęciach klasowych rozpoczęła się zabawa. Wśród dziewczęcych kreacji dominowały długie suknie w kolorze czerwonym, granatowym i czarnym. Uczestnicy balu prezentowali się niezwykle elegancko, co dodawało wieczorowi szczególnie uroczystego charakteru. Zabawa urozmaicona była występami kilku klas maturalnych, tanecznym układem w wykonaniu przedstawicieli klasy IIIa oraz skeczami i scenkami prezentowanymi przez maturzystów z kl. IIIb, IIIe, IIId i IIIh. Oczywiście odbył się także tradycyjny konkurs na króla i królową balu, w tej konkurencji nie mieli sobie równych Ola Homa i Marek Czyżewski z kl. IIIh. Bal trwał do białego rana, gdy pełni wrażeń maturzyści wyjechali z pozostającego w śnieżnej aurze Arłamowa. Cóż, rozpoczęło się już odliczanie do matury. Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia podczas majowych egzaminów.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Autorem zdjęć jest Jacek Choma Foto-Studio.