STUDNIÓWKA 2018

Tegoroczna studniówka uczniów klas maturalnych I Liceum Ogólnokształcącego miała miejsce 20 stycznia w Jaśminowym Dworze w Rokietnicy. Po wykonaniu zdjęć klasowych z wychowawcą i dyrekcją, około godziny 19.00 bal został oficjalnie rozpoczęty. Julia Szczęsna, uczennica klasy IIIc oraz Paweł Oleszek z klasy IIIe , przywitali przybyłych gości, a wśród nich: Prezydenta Miasta Przemyśla, pana Roberta Chomę, Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego, pana Tomasza Dziumaka, Wicedyrektora, pana Marka Magdziaka, Grono Pedagogiczne, rodziców, w szczególności Komitet Organizacyjny studniówki, wszystkich zaproszonych gości oraz maturzystów. Następnie zabrali głos Przewodniczący Komitetu Studniówkowego, pan Witold Flader oraz Prezydent Miasta Przemyśla. Wychowawcy otrzymali wiązanki kwiatów, a także piękne życzenia od swoich uczniów. Tę część uroczystości zamknęło przemówienie Dyrektora, pana Tomasza Dziumaka, który zakończył słowami : „Poloneza czas zacząć”. Po uroczystym tańcu rozpoczęła się już mniej oficjalna część balu. Wśród dziewczęcych kreacji dominowały długie suknie w kolorze czerwonym, granatowym, zielonym i czarnym. Uczestnicy balu prezentowali się niezwykle elegancko, co dodawało wieczorowi szczególnie uroczystego charakteru. Zabawę urozmaicił pokaz taneczny wykonany przez klasę III F pt. "Ewolucja tańca". Bal trwał do białego rana.

I tak studniówka stała się wspomnieniem; pozostaje nam życzyć maturzystom powodzenia na zbliżającej się coraz szybszymi krokami maturze…