Sukces naszych matematyków!

Konkurs Matematyczny, popularnie zwany w naszej szkole „Marszałem”, cieszy się od lat niesłabnącym zainteresowaniem. Co roku chęć udziału w nim zgłasza wielu uczniów, poddających swoje umiejętności matematyczne niełatwej próbie. Do ostatniego etapu o zasięgu wojewódzkim docierają najlepsi z najlepszych.

W ostatni piątek przed feriami, 30 stycznia 2015 roku, w murach I LO w Łańcucie odbyło się uroczyste zakończenie i podsumowanie XXX Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała. Z naszej szkoły zaproszeni zostali uczniowie, którzy uzyskali tytuły wyróżnionych finalistów: Karolina Półchłopek, Klaudia Klepacka, Kacper Grzegorzak, Natalia Serwin – z klasy 1A oraz laureaci: Paweł Duplaga z klasy 1A ( 2 miejsce) i Anna Bracha z klasy 3A ( 3miejsce).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!