Sukces naszych matematyków

Konkurs Matematyczny, popularnie zwany w naszej szkole „Marszałem”, cieszy się od lat niesłabnącym zainteresowaniem. Co roku chęć udziału w tym właśnie konkursie zgłasza wielu uczniów, poddających swoje umiejętności matematyczne niełatwej próbie. Do ostatniego etapu o zasięgu wojewódzkim docierają najlepsi z najlepszych. W tym roku szkolnym w etapie finałowym XXXV Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała znaleźli się następujący uczniowie: Michał Furgała (1Ag), Miłosz Samek (1F), Mikołaj Jędruch (1A), Lilia Jędrychowska (1Bg), Aleksandra Kowalik (1F), Weronika Nakoneczna (1A), Kamil Rabiej (1A), Aleksandra Drozd (2A), Konrad Widaj (2A), Mateusz Zacharecki (3A), Wojciech Bardziński (3A). Tytuły laureata natomiast zdobyli:

Michał Furgała – laureat I miejsca (kl. I)
Miłosz Samek – laureat III miejsca (kl. I)
Aleksandra Drozd – laureatka I miejsca (kl. II)

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!