Sukces Szkolnej Drużyny Aerobiku

W dniu 9 kwietnia 2013r w Rzeszowie odbył Się półfinał wojewódzki licealiady w aerobiku. Do zawodów stanęło 12 drużyn ze szkół średnich. Najlepsze jednak okazały się reprezentantki I LO, które wywalczyły najwyższą lokatę pokonując konkurencję z wynikiem 198 pkt. Zwycięstwo umożliwiło im start w finale wojewódzkim, który odbył się w Krośnie 19 kwietnia. Tutaj spotkało się 9 najlepszych drużyn województwa podkarpackiego. Reprezentacja naszej szkoły wytańczyła w tych zawodach 4 miejsce zdobywając 177 pkt. Na pierwszym stopniu podium uplasowało się II LO Przemyśl (234 pkt), drugie miejsce zajęły dziewczęta z Jarosławia (219 pkt), a trzeci był zespół z II LO w Krośnie (189 pkt). Na sukces I LO Przemyśl pracowały: Olga Makuch, Martyna Pinkowicz (2c), Wiktoria Kazienko (2a), Aleksandra Mrówka (2e) Katarzyna Wojdylak, Alicja Hryń, Kornelia Machaj, Dominika Dobrzańska (1h), Agata Lorek (1b), Justyna Wołczyk (3a).

Drużynę prowadziła R. Majewska

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć