Sukces w II Konkursie Twórczości Technicznej !

Piątek, 22 marca w Instytucie Nauk Technicznych PWSW upłynął w atmosferze nie tylko nauki, ale też (a może przede wszystkim) zabawy. Otwierając swoje drzwi dla uczniów szkół średnich, pracownicy i studenci „technicznych” kierunków inżynierskich przygotowali bardzo zróżnicowany i napięty program. Głównym punktem piątkowego programu był II Konkurs Twórczości Technicznej pt. „Projekty prosto z garażu”, który wypełnił salę po brzegi. Gościnnie przybyli uczniowie i nauczyciele ze szkół z Przemyśla, Dynowa, Rzeszowa i Tarnobrzega. Przy tak silnej konkurencji miło nam poinformować, że I miejsce w II Konkursie Twórczości Technicznej zdobył uczeń naszej szkoły Przemysław Kinasz z klasy 1D za swój autorski projekt licznika Geigera.