Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Sukcesy na biegach przełajowych

W dniu 28.03.17r. odbyły się powiatowe, indywidualno – drużynowe biegi przełajowe (nowość od tego roku szkolnego). Naszą szkołę reprezentowała grupa dziewcząt i chłopców osiągając bardzo wysokie lokaty.
I miejsce zajęła Monika Bereźnicka z klasy 1b, III miejsce – Justyna Strzelec z klasy 3g, IV miejsce - Angelika Semerko z klasy 2e, V miejce - Anita Lech z klasy 3c. VII miejsce - Izabela Pyrcz z klasy 3di VIII miejsce- Weronika Pacławska z klasy 2c.
Wśród chłopców I miejsce zajął Gabriel Kuropatwa z klasy 2c, III miejsce Mateusz Bielech z kasy 3e, IV miejsce Piotr Kasprzyk z klasy 2d, X miejsce Damian Kobrzyński z klasy 3d, 15 miejsce Rafał Reszka z klasy 2a i XX miejsce Dawid Styś z klasy 1d.
Indywidualne wyniki po przeliczeniu na punkty uplasowały naszą drużynę dziewcząt na pierwszym miejscu, a chłopców na drugim miejscu. Obie reprezentacje zakwalifikowały się do kolejnej rundy, które odbędą się w dniu 06.04.2017r. w Przemyślu.
Opiekunami reprezentantów byli mgr Paweł Trojnar i mgr Marcin Tulej

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć