Sukcesy olimpijskie

W bieżącym roku szkolnym 12 uczniów zdobyło aż 14 kwalifikacji do etapów centralnych olimpiad będących na liście Ministerstwa Edukacji Narodowej. Obecnie dwóch uczniów jest już po finałach olimpiad i tak:

Natalia Tkacz, podopieczna p. Renaty Szmuc, zdobyła tytuł finalistki Olimpiady Języka Łacińskiego,
Michał Ekiert, którego wos-u uczy p. Artur Derdziak, został finalistą Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Kolejne finały olimpiad przed nami.
I tak:
Michał Ekiert – Olimpiada Historyczna – finał w dniach 7-9 kwietnia;
Karol Chromiak - Olimpiada Wiedzy o Prawie- finał 1 kwietnia ;
Karol Chromiak - Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach – finał 26 kwietnia.
Warto tu zauważyć, że obaj podwójni olimpijczycy są dopiero w klasie pierwszej.

Ponadto:
Jan Busz - Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności – finał 24-25 marca;
Justyna Żołnierz – Olimpiada Wiedzy o Rodzinie – finał 5 kwietnia;
Kamila Maziarczyk - Olimpiada Wiedzy o Rodzinie – finał 5 kwietnia;
Andrzej Czternastek - Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej – finał 1-2 kwietnia;
Aleksandra Bednarczyk - Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach – finał 26 kwietnia;
Paweł Pawłucki - Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach – finał 26 kwietnia;
Michał Chmura - Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach – finał 26 kwietnia;
Bartosz Woliński - Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach – finał 26 kwietnia;
Paweł Jeżak - Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach – finał 26 kwietnia.

Gratulacje!
Tych uczniów do finałowych etapów olimpiad przygotowuje zespół nauczycieli historii, wiedzy o społeczeństwie i przedsiębiorczości w składzie: p. Lucjan Fac, p. Artur Derdziak, p. Mariusz Fudała i p. Małgorzata Krzeszowska.