SUKCESY W KONKURSIE „POZNAJEMY OJCOWIZNĘ”

Uroczyste podsumowanie XXII Wojewódzkiego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” miało miejsce 16 czerwca 2015 r. w Rzeszowie. Jak co roku do Urzędu Wojewódzkiego zaproszeni zostali laureaci konkursu. W tegorocznej edycji konkursu młodzież naszej szkoły godnie zaprezentowała się, zdobywając pierwsze i trzecie miejsce w kategorii prac multimedialnych. I miejsce zajęła praca „Nasze miasto Przemyśl” autorstwa uczniów klasy 1d: Kamili Kubali i Pawła Żurawskiego. III miejsce zdobyły uczennice klasy 1h: Jadwiga Radoń i Ewa Podbilska oraz Natalia Szczepanik z klasy 1a za pracę pt. „Zabytki Żydowskie w Przemyślu”. Wyróżnienie wśród prac multimedialnych zdobyła „Moja mała ojcowizna – Przemyśl” autorstwa Anny Bieniasz, Kamili Kubali (kl. 1h) oraz Daniela Bałuta (kl. 1b) Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję sukcesu. Gorące podziękowania należą się też s. Bogumile Musze, która w tym dniu sprawowała opiekę nad młodzieżą w Rzeszowie.

Edyta Hrymak