Szanowni Absolwenci Sportowcy!

Pragniemy Wam serdecznie podziękować za godne reprezentowanie I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu na arenach sportowych miasta i województwa. Dzięki Wam mogliśmy się cieszyć z osiągniętych sukcesów, a czasem wspólnie przeżywaliśmy poniesione porażki.

Dziękujemy dziś za siłę i trud oraz serce wkładane w rywalizację. Sport to nie tylko przyjemność, ale szkoła charakteru, którego siłę wielokrotnie udowadnialiście, walcząc w zawodach powiatowych, rejonowych oraz wojewódzkich.

Wasza pasja do sportu i wytrwałość pomagały zdobywać laury, które przysporzyły splendoru naszej szkole. Pomimo zaistniałej sytuacji w kraju i na świecie chcielibyśmy symbolicznie podziękować i wręczyć pamiątkowe puchary sportowcom, którzy w ciągu trzech lat angażowali się w życie sportowe szkoły. Niniejszym zapraszamy na spotkanie w auli szkolnej w piątek 19.06.2020 r. o godzinie 12.30.

Prosimy o przybycie następujące osoby:
1. Świetlicki Filip 3a
2. Bardziński Wojciech 3a