Szkolne eliminacje do drużyny pływackiej

W dniu 13.11.2021r. na Krytej Pływalni w Przemyślu odbyły się szkolne eliminacje do drużyny pływackiej zorganizowane przez panie Dorotę Thier i Renatę Majewską. W rywalizacji wzięło udział 26 osób. Najliczniejszą grupę stanowili uczniowie klas pierwszych. Każdy startujący musiał przepłynąć w jak najszybszym czasie dystans 50 m stylem dowolnym. Najlepsi pokonywali ten odcinek z czasem nieco poniżej 30 sekund. Niestety z powodu kwarantanny nałożonej na niektóre z klas, nie wszyscy chętni mogli wziąć udział w eliminacjach i dla nich wyznaczony zostanie kolejny termin. Dopiero po zmierzeniu wszystkich czasów wyłonione zostaną 6 osobowe zespoły dziewcząt i chłopców, które reprezentować będą I LO w półfinale wojewódzkim licealiady w pływaniu sztafetowym.