Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Szkolny festiwal talentów

13 marca bieżącego roku w I LO w Przemyślu zorganizowano po raz drugi Szkolny Festiwal Talentów. Pomysł organizacji imprezy spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów"Słowaka". Celem festiwalu jest bowiem promocja uzdolnionej młodzieży, stworzenie możliwości prezentacji uzdolnień uczniowskich na forum szkolnym. Licznie zgromadzona publiczność brawami nagradzała występy swoich kolegów i koleżanek, a jury w składzie: pani Aneta Żurowska - główny organizator imprezy - i panie Anna Szopa i Monika Cebeńko po długich obradach przyznało nagrody następującym osobom i zespołom klasowym:
- w kategorii konkurs teatralny - klasie 2c2 ( 11 uczniów) za kabaret "Kopciuszek",
- w kategorii konkurs plastyczny - Adrianowi Gawlikowi z IIIe za pracę "Zachód słońca" oraz wyróżnienie Elizie Tomace z 3j za pracę pod tytułem " Tygrys",
- w kategorii konkurs fotograficzny - Konradowi Kuźmie z klasy 2d za cykl zdjęć " Inne spojrzenie na muzykę" i wyróżnienie Paulinie Olechowskiej z I b za pojedyncze zdjęcia,
- w kategorii konkurs literacki - Mateuszowi Cynarowi z 1c1 za teksty różne (proza, poezja),
- w kategorii konkurs muzyczny - duetowi (Barbara Kozieł - 2h, Beata Świrzyńska - 1f) oraz zespołowi "ABDABS" ( IId, IIc2, III b).
Ponadto poza konkursem nagrody przyznano Patrykowi Górskiemu III b, za film o szkole i przyszły wkład absolwenta I LO w rozwój polskiej kinematografii oraz konferansjerom, Katarzynie Hano(II g) i Kamilowi Sulibie (II i). Nad prawidłowym przebiegiem festiwalu czuwał pan dyrektor, Tomasz Dziumak, oraz Samorząd Uczniowski.

Monika Cebeńko