Szkolny Koncert Kolęd i Pastorałek

19.12.2019 r. odbył się Szkolny Koncert Kolęd i Pastorałek. Był to kolejny koncert zorganizowany przez SU w ramach cyklu Raz Dwa Słowak Gra. W koncercie wzięły udział klasy pierwsze: 1ag,1bg, 1cg, 1dg, 1eg, 1fg, 1a, 1b, 1c, 1f, drugie: 2b, 2c, 2d, 2e,2f i trzecie: 3a, 3b, 3d,3e. Dziękuję wszystkim klasom i ich wychowawcom za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie się do koncertu oraz za to, że to dzięki Wam można było w tym dniu cieszyć się miło przedświąteczną atmosferą.

Wyniki konkursu:
w kategorii klas pierwszych po szkole podstawowej:
1. 1f
2. 1a
3. 1b

w kategorii klas pierwszych po gimnazjum:
1. 1bg i 1dg
2. 1ag
3. 1eg

w kategorii klas drugich:
1. 2e
2. 2f
3. 2b i 2c

w kategorii klas trzecich:
1. 3a
2. 3b
3. 3e i 3d

Zmagania konkursowe oceniali: p. Anna Szopa, ks. Marcin Koperski, ks. Piotr Obłaski, p. Jakub Prachowski, Aleksandra Psik – uczennica klasy 3c. Koncert prowadził uczeń klasy I d - Maksymilian Bartocha.

Anna Golatowska-Polańska