Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Szkolny Mikołajkowy Turniej Badmintona

W dniu 2.12 na naszej nowej hali I LO, odbył się Szkolny Mikołajkowy Turniej Badmintona w kategorii dziewcząt i chłopców. Wzięło w nim udział 8 dziewcząt i 7 chłopców. Mecze rozgrywane były systemem pucharowym do dwóch przegranych. W kategorii dziewcząt klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1m. Martyna Wołk - 3dg
2m. Zuzanna Nizio - 3f
3m. Julia Bochnacka - 3cg

W kategorii chłopców:
1m. Filip Harapiński - 3dg
2m. Gracjan Serwański- 3eg
3m. Kacper Tokarz - 2c

Zwycięscy turnieju zostali nagrodzeni pucharami i pamiątkowymi dyplomami. Zarówno uczestnicy konkursu, jak również osoby, które pomagały w sędziowaniu otrzymały mikołajkowe słodkości. Finałowym trójkom gratulujemy zwycięstwa ,a wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za zaangażowanie i sportową rywalizację zgodną z zasadami fair play. Szczególne podziękowania należą się wszystkim dziewczynom, które pomagały w sędziowaniu z klas: 3b,3f, a przede wszystkim Wiktorii Szymczyszyn i Karolinie Wajdzie z kl 3b, które miały największy udział w zorganizowaniu turnieju. Dziękujemy.

Elżbieta Niegowska-Śliwiak i Elżbieta Buć.Kategoria: