Tanecznym krokiem do matury!

W sobotę, 24 stycznia 2015 r. w Jaśminowym Dworze w Rokietnicy odbył się bal studniówkowy uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Przemyślu.
Maturzyści rozpoczęli pierwszy ważny w życiu bal w podniosłej atmosferze. Oficjalną część otworzyła w imieniu rodziców p. Bożena Chylińska, przewodnicząca komitetu organizacyjnego studniówki, która podziękowała wychowawcom i nauczycielom za trzyletnią pracę z uczniami, a maturzystom życzyła udanej zabawy.
Następnie uczniowie, Monika Wilk z kl. III E i Jakub Czerniak z kl. III B skierowali słowa podziękowania do grona pedagogicznego oraz rodziców za trud wychowania i nauczania, życzliwość, uśmiech i troskę. Wyrazem wdzięczności były piękne bukiety wręczone dyrekcji i wychowawcom oraz róże - zaproszonym nauczycielom.
Z kolei dyrektor szkoły – p. Tomasz Dziumak w swoim przemówieniu życzył uczniom wspaniałej zabawy, niezapomnianych wrażeń i powodzenia na egzaminie maturalnym za 100 dni. Słowami „Poloneza czas zacząć!” otworzył bal studniówkowy. Przy muzyce Wojciecha Kilara, maturzyści rozpoczęli taneczny korowód. Po uroczystej kolacji uczniowie wszystkich klas III wraz z wychowawcami i dyrekcją stanęli do pamiątkowych zdjęć.
O oprawę muzyczną balu i doskonałą zabawę zadbał zaproszony już tradycyjnie zespół Blue Art Cafe. Dodatkowymi atrakcjami były konkursy prowadzone przez wodzireja oraz programy artystyczne przygotowane przez klasy III B i III H. Tego wieczoru uczennice przemieniły się w prawdziwe damy, a uczniowie w eleganckich mężczyzn. We wspaniałej atmosferze bal trwał do białego rana.

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć