Turniej nauczycieli w koszykówce

W dniu 10 lutego 2008 r. na hali sportowej w Przemyślu odbył się Turniej Nauczycieli w Koszykówce o Puchar Dyrektora POSiR. W tej cyklicznej imprezie, która odbyła się już po raz trzeci, nie mogło zabraknąć reprezentacji naszej szkoły, która warto przypomnieć do turnieju przystępowała jako obrońca mistrzowskiego tytułu zdobytego przed rokiem. Oprócz naszej szkoły w turnieju wystartowały reprezentacje następujących szkół : ZSEiO, ZSZ Nr 1, SOSW Nr 1, Gim. Nr 1 oraz Gim. Nr 4. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym", Nauczyciele "Słowaka" dzielnie walczyli w każdym z pięciu spotkań, odnosząc 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 1 porażkę z najlepszym i niepokonanym w turnieju zespołem SOSW Nr 1. Ostatecznie ekipa I LO zajęła zasłużone drugie miejsce. Barwy naszej szkoły dzielnie reprezentowali : panie: Dorota Thier i Renata Majewska oraz panowie: Paweł Trojnar, Mariusz Fudała, Rafał Tarnawski, a także pan dyrektor Tomasz Dziumak. Wartym odnotowania jest również fakt, że NAJLEPSZĄ KOBIETĄ turnieju została pani Renata Majewska.

WYNIKI:

I LO - ZSEiO 19:14
(Punkty: R.Majewska 6,P.Trojnar 4,R.Tarnawski 4,M.Fudała 4,T.Dziumak 1)

I LO - ZSZ Nr1 49:23
(P.Trojnar 13,M.Fudała 11,R.Tarnawski 11,R.Majewska 6,T.Dziumak 4,D.Thier 4)

I LO - Gim Nr 1 17:17
(P.Trojnar 8,M.Fudała 7,T.Dziumak 2)

I LO - Gim Nr 4 24:24
(M.Fudała 8,P.Trojnar 8,R.Tarnawski 6,R.Majewska 2)

I LO - SOSW Nr 1 23:40
(R.Majewska 8,P.Trojnar 7,D.Thier 4,T.Dziumak 4)

TABELA KOŃCOWA: