Tydzień Filmu Niemieckiego

W poniedziałek 7. grudnia 2015 r. rozpoczyna się w Rzeszowie Tydzień Filmu Niemieckiego. W auli głównej Uniwersytetu Rzeszowskiego odbędą się projekcje siedmiu filmów, wybranych spośród najnowszych niemieckich produkcji. Istnieje możliwość zorganizowanych wyjazdów na dwie projekcje, w tym na otwarcie 7 grudnia. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do p. Ewy Musiał lub do p. Jacka Betlei. W przypadku odpowiedniej liczby chętnych, możliwy jest wyjazd wynajętym busem. Oczywiście każdy może również wybrać się indywidualnie na pozostałe filmy. Wszystkie filmy wyświetlane są z polskimi napisami. W załączniku znajdziecie informacje nt. prezentowanych filmów i program pokazów w Rzeszowie.

Pobierz ulotkę Tygodnia Filmu Niemieckiego