Udział w akcji „Wyganiamy raka”

W dniu 13 września uczniowie Naszego Liceum po raz kolejny wzięli udział w akcji „Wyganiamy Raka”, którego organizatorem był Polski Komitet Zwalczania Raka Oddział Podkarpacki w Przemyślu wraz z Wojewódzkim Szpitalem im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, mająca na celu przypomnienie o potrzebie walki z rakiem. Trasa biegu rozpoczynała się pod szpitalem wojewódzkim, a meta i inne konkursy na boisku w Buszkowicach. Uczestnicy mogli na mecie zjeść owoce dostarczone przez organizatorów, a następnie pobawić się w różne konkursy. Nam udało się rozegrać mecz w „bąbelkową piłkę nożną”. Naszymi reprezentantami byli uczniowie z różnych klas, Mateusz Bielech, który otrzymał pierwszą nagrodę, jako najlepszy zawodnik, Zuzanna Kroczek, Patrycja Buszta, Edyta Wiśniowska, Aleksandra Domka, Kamila Łozińska, Karolina Tkacz, Ewa Podbilska, Jadwiga Radoń, Jeremiasz Jankowiak, Patryk Mikus, Paweł Wcisło, Marek Domagalski, Daniel Bałut, a opiekunem grupy był Marcin Tulej.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć