Udział w akcji „Wyganiamy raka”

W dniu 26 września uczniowie Naszego Liceum po raz kolejny wzięli udział w akcji „Wyganiamy Raka”, którego organizatorem był Polski Komitet Zwalczania Raka Oddział Podkarpacki w Przemyślu wraz z Wojewódzkim Szpitalem im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, mająca na celu przypomnienie o potrzebie walki z rakiem. Trasa biegu rozpoczynała się pod szpitalem wojewódzkim, a meta i inne konkursy na boisku przy ulicy Szańcowej w dzielnicy Wilcze. Uczestnicy mogli na mecie zjeść posiłek regeneracyjny oraz owoce dostarczone przez organizatorów, a następnie pobawić się w różne konkursy. Nam udało się wziąć udział w konkursie wiedzy o raku. Naszymi reprezentantami byli uczniowie z dwóch klas, Mateusz Bielech – 2e, który otrzymał pierwszą nagrodę, jako najszybszy zawodnik, Patryk Mikus – 2e, Anna Surdek – 1f, Renata Napierko – 1f, Wiktoria Sieńko – 1f, Martyna Norejko – 1f, Grzegorz Warcholak – 1f, opiekunem grupy był Marcin Tulej.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć