Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 – 2 września 2019 r.:
- godz. 9.00 - Msza Święta w Archikatedrze;
- godz. 10.00 - przemarsz uczniów i nauczycieli z Archikatedry do budynku szkolnego;
- godz. 10.30 - uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w auli dla uczniów klas I (ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych). Pozostali uczniowie - z klas II i III - spotykają się z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Spotkania z rodzicami uczniów – 3 września 2019 r.:
-godz. 16.15 - spotkanie rodziców uczniów klas I (ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych) w auli szkolnej z dyrekcją liceum, wychowawcami, pedagogami i psychologiem;
- godz. 17.00 - spotkania rodziców uczniów III w auli z dyrekcją liceum (na temat procedur egzaminu maturalnego) , a następnie w salach lekcyjnych z wychowawcami;
- godz. 17.00 - spotkania rodziców uczniów klas I i II w salach lekcyjnych z wychowawcami.

6 września 2019 r.:
- godz. 16.30 - spotkanie przedstawicieli Rad Oddziałowych klas I, II i III w celu wyboru Rady Rodziców (w sali 35).

Prosimy rodziców o parkowanie samochodów poza terenem szkoły ze względu na trwającą budowę sali gimnastycznej. Przepraszamy za utrudnienia. >