V miejsce w kraju

Zespół w składzie Filip Tokarski (1d) i Tomek Duplaga (1h) zajął V miejsce w finale XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Menedżerskiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Konkurs polega na wcieleniu się w rolę menedżerów zarządzających przedsiębiorstwem działającym w warunkach silnej konkurencji (oligopol bez jednostki dominującej). Jest przeprowadzany w trzech etapach: eliminacji dopuszczających do I etapu, I etapu i etapu finałowego. Mogą w nim udział brać uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.
Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu.

Gratulujemy Filipowi i Tomkowi! Zajmując V miejsce pokonali około 100 zespołów dopuszczonych po eliminacjach do I etapu.