VI Dzień Dobrych Uczynków

Z okazji VI Dnia Dobrych Uczynków, organizowanego 19 maja 2010r. przez Fundację Ekologiczną Arka, w naszej szkole została zorganizowana zbiórka przyborów szkolnych, maskotek, książek i gier dla dzieci przebywających na oddziale Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu. Postanowiliśmy wnieść trochę radości i słońca w życie dzieci, które na co dzień dotyka ból i cierpienie. W akcję zaangażowali się uczniowie klas 1e, 2g oraz 2e pod opieką nauczycielek języka niemieckiego p. Joanny Juchy i p. Edyty Dedio. Zebrane zabawki i materiały plastyczne przekazaliśmy Oddziałowi Pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim. Te drobne podarunki pozwoliły choć na chwilę zapomnieć maluchom o ich chorobie.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom!