Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Wśród 24 najlepszych maturzystów w Polsce...

...znalazł się Michał Jarosz, absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Przemyślu. Potwierdzeniem uzyskania bardzo wysokich wyników egzaminu maturalnego jest tytuł laureata projektu „Matura na 100 procent”. Organizatorem projektu jest Fundacja „Zawsze Warto” z Krakowa przy wsparciu Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. 25 września br. w Katowicach odbyła się gala finałowa, na której, z powodu epidemii, obecna była symboliczna reprezentacja maturzystów z najlepszym wynikiem, pozostali mogli w niej uczestniczyć zdalnie.

Michał Jarosz ( z klasy 3a) może się poszczycić nie tylko świetnymi wynikami egzaminu dojrzałości, ale też osiągnięciami w ciągu trzech lat nauki. W samym roku szkolnym 2019/2020 zdobył tytuł finalisty XLVI Olimpiady Historycznej oraz tytuł finalisty XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”, a także otrzymał także Nagrodę Stowarzyszenia Absolwentów ILO im. Dyrektora Adama Żaka za najciekawszą pracę napisaną w ramach konkursu literackiego dla uczniów klas maturalnych.

Gratulujemy sukcesu Michałowi i uczącym go nauczycielom. Naszemu absolwentowi życzymy poza tym powodzenia w pierwszym roku akademickim.

Pismo Prezydenta Miasta Przemyśla

Kategoria: