Wśród najlepszych z historii

W dniach 4-6 kwietnia odbędzie się etap centralny XL Olimpiady Historycznej. Wśród uczestników znajdzie się dwóch uczniów naszej szkoły: Paweł Kijanka z klasy IIIe i Mateusz Gemra z IIa. Ich opiekunami są p. Artur Derdziak i p. Mariusz Fudała. Natomiast w dniu 2 kwietnia Marcin Hamielec z Ig i Mateusz Mrozowicz z IIIh będą startować w etapie okręgowym Olimpiady „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”. Trzymajmy za nich kciuki!

Możemy dodać, że nasi uczniowie jako jedyni ze szkół ponadgimnazjalnych Przemyśla zakwalifikowali się do tych Olimpiad.