Wersja BETA nowej strony

Witam wszystkich na nowej stronie słowaka! Jest ona narazie stroną testową, nie wszystko jest jak widać dopracowane. Niedługo również pojawią się inne działy strony, a także podział godzin. Jak narazie zapraszam do odwiedzania forum! Wszystkich którzy nie są jeszcze zarejestrowani prosimy, zgłosić się do pracowni informatycznej w czasie przerwy (najlepiej najdłuższej tj. 10:35-10:55) lub uzbroić się w cierpliwość, gdyż wszystkim uczniom naszej szkoły mamy zamiar w nadchodzącym tygodniu ułatwić aktywacje kont. Wybór należy do was!

Pozdrawiam, Radek