Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Wicemistrzynie rejonu w unihokeju !

Dn.15.12 w Żurawicy odbyła się Rejonowa Licealiada a Unihokeju Dziewcząt.W rozgrywkach startowało pięć drużyn.Trzy drużyny z terenu naszego miasta i dwie drużyny z Lubaczowa.Oprócz naszej,wystąpiły drużyny z II LO i ZSEiO oraz drużyna LO i ZS Lubaczów.Grano systemem "każdy z każdym".Pierwszy mecz nasze dziewczyny zremisowały z LO z Lubaczowa.Następny mecz rozegraliśmy z ZSEiO z Przemyśla i ten mecz po zaciętej walce nasza drużyna wygrała 3:1.Kolejny mecz był bardzo ciężki z II LO,gdyż w swoim składzie mają trenujące zawodniczki z Żurawicy.Udało nam się ten mecz zremisować 1:1..Ostatni mecz nasza drużyna wygrała 1:0 z ZS Lubaczów.W sumie te dwa remisy i dwa zwycięstwa dały nam drugie miejsce.Wicemistrzostwo dało nam oczywiście awans do rozgrywek na poziomie Półfinałów Wojewódzkich.Nasza drużyna wystąpiła w składzie:Anna Zatwardnicka (kpt.),Monika Beer,Gabriela Hryniszyn,Paulina Jamroz,Magdalena Kalawska,Agnieszka Białasek,Paulina Partyka,Kinga Śnieżek,Wioletta Wróbel(bramkarz).​


Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć