Wiele krajów-jedna Europa - grupa ze Słowaka w Chorwacji

Od 28 maja do 4 czerwca br. siedmioro uczniów naszej szkoły: Karolina Bednarczyk, Karolina Składan, Karolina Tomaszewska, Katarzyna Wojdylak, Bartłomiej Gdowski, Mateusz Gemra oraz Patryk Szczepański, pod opieka nauczycielek j. angielskiego, w ramach kontynuacji projektu Comenius wyjechało do Čakovca w Chorwacji, gdzie razem z uczniami szkół uczestniczących w projekcie będą pracować nad zadaniami projektu. W drodze do Čakovca grupa wstąpiła także do innych szkół partnerskich: Dobó István Gimnázium w Egerze oraz IV GImnazija w Zagrzebiu. W ramach projektu uczniowie będą uczestniczyć w zajęciach w Gospodarskiej škole w Čakovcu oraz w licznych wyjazdach, gdzie będą poznawać m.in. historię oraz tradycje regionu Međimurje.

Więcej informacji wkrótce !
PS. Gorące pozdrowienia z Chorwacji od całej grupy :)