Wiosenne zasiewy

12 kwietnia o godzinie 8:30 odbyły się prace gospodarcze przed naszą szkołą. Na zbiórce stawili się zarówno uczniowie jak i nauczyciele.

Po zakasaniu rękawów ruszyli ochoczo do pracy. W rękach przewijały się grabie, szufle, miotły, sztychówki, a nawet walec. Każdy wkładał wiele serca w wykonywane czynności i nikt nie marnował czasu na odpoczynek.

Prace trwały do godziny 12 i oprócz odcisków na dłoniach zakończyły się zasianiem trawy przed budynkiem naszej szkoły. Niestety wszystkiego nie udało się obsiać i w najbliższym czasie odbędzie się podobna akcja. Tym razem liczymy na większą pomoc ze strony naszej szlachetnej młodzieży, która na pewno nas nie zawiedzie i licznie stawi się gotowa do pracy!

Zdjęcia z owych prac są dostępne pod tym adresem.