7 maja podczas organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Wschodnioeuropejską w Przemyślu „VI DNI NAUKI” odbyło się uroczyste wręczenie nagród w I Międzynarodowym Konkursie Fotografii i Projektowania Graficznego. Organizatorem Konkursu była Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu - Instytut Architektury Wnętrz i Projektowania Graficznego oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu. Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Przemyśla oraz Podkarpacki Kurator Oświaty. Patronat medialny sprawowany był przez tygodnik „Życie Podkarpackie”. Uroczystego wręczenia nagród dokonali rektor prof. PWSW Krzysztof Knapik oraz dyrektor I LO w Przemyślu mgr Tomasz Dziumak.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć