Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Od kilku lat I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu jest szkołą współpracującą z rzeszowską Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania. Dzięki tej współpracy w szkole odbył się szereg warsztatów dla uczniów naszej szkoły:

  • dr Jacek Rodzinka przeprowadził warsztaty na temat rynku ubezpieczeń;
  • mgr Joanna Hady opowiadała o komunikacji interpersonalnej;
  • mgr Ulyana Zaremba mówiła o rynku finansowym.

Także nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach na uczelni:
  • w Kielnarowej w laboratorium finansowym uczyli się inwestowania;
  • w Rzeszowie poznawali modele biznesowe.

Ponadto WSIiZ objęła patronatem jedną z klas ekonomicznych w naszej szkole: obecną klasę 2g.

Wzięliśmy udział także w wielu konkursach ekonomicznych organizowanych przez uczelnię odnosząc spore sukcesy. W grze „Wirtualny menedżer” w roku szkolnym 2012/13 drużyna w składzie Patryk Wilk, Adrian Gerula i Artur Daniłko zajęli trzecie miejsce, natomiast w roku szkolnym 2014/15 w konkursie „Akademia Inwestora” nasi uczniowie zajęli całe podium.

Wielokrotnie też pracownicy uczelni gościli w progach naszej szkoły, a nasi uczniowie zwiedzali rzeszowską uczelnię.
Kategoria: