22 grudnia 2017 r. w Urzędzie Miasta Przemyśla została podpisana umowa na realizację projektu inwestycyjnego pn. Centrum Rozwoju Badmintona w Przemyślu. Co kryje się pod tą intrygująca nazwą? Nic innego jak zlokalizowana przy I Liceum nowoczesna sala gimnastyczna przystosowana do uprawiania tej tak prężnie rozwijającej się w naszym mieście dyscypliny sportu. Podpisanie umowy z wykonawcą krystalizuje wizję dyrektora szkoły i środowiska szkolnego jaką stworzono w 2008 roku. Od tego czasu konsekwentne działania wielu osób sprzyjających szkole oraz przemyskiemu badmintonowi pozwoliły na przeistoczenie się tej śmiałej wizji w rzeczywistość. W związku z tym szczególne podziękowania kieruję do władz miejskich, na czele z p. Robertem Chomą - Prezydentem Miasta, do p. Marka Kuchcińskiego Marszałka Sejmu RP oraz p. Dariusza Stańko - trenera i aktywnego działacza Polskiego Związku Badmintona.

Pełna informacja na stronach Urzędu Miasta Przemyśla