Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Wycieczka integracyjna klas pierwszych

W dni 23.09.2015r odbyła się wycieczka integracyjna dla klas pierwszych. Młodzież wraz ze swoimi opiekunami wyruszyła do Bystrego tuż przed 8 rano. Po przybyciu na miejsce rozpoczęła sie wspólna zabawa przy rytmach karaoke, w której prym wiodła klasa 1f wraz z wychowawcą panem Marcinem Tulejem. Następnie do zmagań przy przeciąganiu liny przystąpiły 6 osobowe reprezentacje klas. Najlepsza okazała się klasa 1b, w której składzie znajdował się najsilniejszy zawodnik turniej, niezawodny "Bernie". Na drugim miejscu uplasowała się klasa 1f, a trzecia była 1e. Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród, rozpoczęły się równolegle dwa turnieje: siatkówki dziewcząt oraz piłki nożnej chłopców. W tym samym czasie grupa śmiałków pod przewodnictwem pani Doroty Thier wyruszyła na 7 km rajd do rezerwatu Gołoborze. W turnieju siatkówki dziewczęta rywalizowały systemem pucharowym, natomiast turniej piłki nożnej rozegrano systemem "każdy z każdym". W siatkówce najlepsze były reprezentantki klasy 1a, które w finale pokonały klasę 1f, trzecie miejsce przypadło ex aequo klasom 1d i 1e. W turnieju piłki nożnej zwyciężył zespół klasy 1a, na drugim miejscu uplasowała się klasa 1d, a trzecie miejsce zajęli reprezentanci 1b. Po zakończeniu zmagań sportowych oraz wyczerpującym rajdzie, uczestnicy wycieczki udali sie na zasłużony posiłek: pieczoną kiełbasę serwowaną z grilla oraz ciepłą herbatę.

Całość przygotowana została przez przedstawicieli UKS "Słowak" Dorotę Thier oraz Renatę Majewską