Wyników olimpiad ciąg dalszy

Jak już wcześniej informowaliśmy w bieżącym roku szkolnym 12 uczniów zdobyło aż 14 kwalifikacji do etapów centralnych olimpiad będących na liście Ministerstwa Edukacji Narodowej. Obecnie jest już po większości finałów (został tylko jeden w dniu 26 kwietnia). Z tego powodu poniżej prezentujemy zdjęcia naszych olimpijczyków wraz z opiekunami:

Natalia Tkacz wraz z p. Renatą Szmuc - finalistka XXXV Olimpiady Języka Łacińskiego
  Michał Ekiert z p. Arturem Derdziakiem - finalista LVIII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
i p. Mariuszem Fudałą – finalista XLIII Olimpiady Historycznej
 Karol Chromiak z p. Arturem Derdziakiem – finalista XVIII Olimpiady Wiedzy o Prawie (przed Karolem jeszcze finał Olimpiady wiedzy o Biznesie i Innowacjach)
 Jan Busz z p. Mariuszem Fudałą – finalista Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności
 Justyna Żołnierz i Kamila Maziarczyk z p. Arturem Derdziakiem – finalistki Olimpiady Wiedzy o Rodzinie
 Andrzej Czternastek z p. Małgorzatą Krzeszowską – finalista XXX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Poniżej natomiast ci, którzy o tytuły walczyć będą 26 kwietnia w finale Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach.

Od lewej: Paweł Jeżak, Aleksandra Bednarczyk, Paweł Pawłucki, Karol Chromiak i Michał Chmura wraz z opiekunem p. Małgorzatą Krzeszowską. Na zdjęciu brakuje Bartosza Wolińskiego.