Ostatni tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia upłynął w naszej szkole nie tylko na wystawianiu ocen w związku z zakończeniem I półrocza, ale również na przygotowaniach do klasowych spotkań wigilijnych, które miały miejsce 19 grudnia. W ramach tych przygotowań większość klas udekorowała świątecznie swoje sale, biorąc jednocześnie udział w konkursie na najładniejszą dekorację świąteczną. Jury konkursowe złożone z przedstawicieli społeczności uczniowskiej naszej szkoły pod przewodnictwem opiekuna samorządu mgr Anny Kądziołki wyłoniło spośród wszystkich sal zwycięzców:

I miejsce: sala 22 (kl. 2f)

ex aequo sala 56 (kl. 2e)

II miejsce: sala 51 (kl. 2a)

III miejsce: sala 53 (kl. 1e)

Zgodnie z ustalonym wcześniejszej regulaminem konkursu laureaci I, II i III miejsca otrzymają nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy, a zwycięskie klasy – jeden dzień zwolnienia z pytania. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć najładniejszych sal autorstwa Jakuba Kotowicza z kl. 3d.

sala 22 (kl. IIF)
sala 56 (kl. IIE)