Wyróżnienie dla Pani Beaty Kryńskiej

Z wielką radością przyjęliśmy informację, że Pani Beata Kryńska – nauczyciel języka polskiego w I Liceum Ogólnokształcącym im. J. Słowackiego została wyróżniona w „Plebiscycie na najlepszego nauczyciela roku 2014” organizowanym przez tygodnik „Życie Podkarpackie”.
Zaszczytne I miejsce w kategorii „Szkoła Ponadgimnazjalna” jest dowodem szacunku, uznania i sympatii, zarówno ze strony Kolegów i Koleżanek, jak i społeczności uczniowskiej Słowaka.
Życzymy dalszych sukcesów, satysfakcji z wyróżnienia i wierzymy, że wykonywana praca będzie nadal nie tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim powołaniem oraz źródłem zadowolenia.